На нашем сайте вы можете читать онлайн «Вбити пересмішника». Эта электронная книга доступна бесплатно и представляет собой целую полную версию без сокращений. Кроме того, доступна возможность слушать аудиокнигу, скачать её через торрент в формате fb2 или ознакомиться с кратким содержанием. Жанр книги — Серьезное чтение, Современная проза, Современная зарубежная литература. Кроме того, ниже доступно описание произведения, предисловие и отзывы читателей. Регулярные обновления библиотеки и улучшения функционала делают наше сообщество идеальным местом для любителей книг.
Вбити пересмішника
Автор
Дата выхода
13 декабря 2012
Краткое содержание книги Вбити пересмішника, аннотация автора и описание
Прежде чем читать книгу целиком, ознакомьтесь с предисловием, аннотацией, описанием или кратким содержанием к произведению Вбити пересмішника. Предисловие указано в том виде, в котором его написал автор (Артем Чех) в своем труде. Если нужная информация отсутствует, оставьте комментарий, и мы постараемся найти её для вас. Обратите внимание: Читатели могут делиться своими отзывами и обсуждениями, что поможет вам глубже понять книгу. Не забудьте и вы оставить свое впечатие о книге в комментариях внизу страницы.
Описание книги
«– …Мило, талановито, але… але після Толстого чи Золя читати Тригоренка не схочеш.
Саме такі слова Олексій Борисович Тригоренко почув від Костянтина Гавриловича, головного редактора одного товстенького журналу.
Олексій Борисович уже п'ять років як нічого не писав, але з часу гучної юності залишилось кілька картонних папок з рукописами, які й були віднесені до Костянтина Гавриловича, колишнього приятеля Тригоренка, однокашника та однокурсника…»
Вбити пересмішника читать онлайн полную книгу - весь текст целиком бесплатно
Перед вами текст книги, разбитый на страницы для удобства чтения. Благодаря системе сохранения последней прочитанной страницы, вы можете бесплатно читать онлайн книгу Вбити пересмішника без необходимости искать место, на котором остановились. А еще, у нас можно настроить шрифт и фон для комфортного чтения. Наслаждайтесь любимыми книгами в любое время и в любом месте.
Текст книги
Вбити пересмiшника
Артем Чех
«– …Мило, талановито, але… але пiсля Толстого чи Золя читати Тригоренка не схочеш.
Саме такi слова Олексiй Борисович Тригоренко почув вiд Костянтина Гавриловича, головного редактора одного товстенького журналу.
Олексiй Борисович уже п'ять рокiв як нiчого не писав, але з часу гучноi юностi залишилось кiлька картонних папок з рукописами, якi й були вiднесенi до Костянтина Гавриловича, колишнього приятеля Тригоренка, однокашника та однокурсника…»
Артем Чех
Вбити пересмiшника
– Мило, талановито, але… але пiсля Толстого чи Золя читати Тригоренка не схочеш.
Саме такi слова Олексiй Борисович Тригоренко почув вiд Костянтина Гавриловича, головного редактора одного товстенького журналу.
Олексiй Борисович уже п'ять рокiв як нiчого не писав, але з часу гучноi юностi залишилось кiлька картонних папок з рукописами, якi й були вiднесенi до Костянтина Гавриловича, колишнього приятеля Тригоренка, однокашника та однокурсника.
Заприятелювали Олексiй Борисович та Костянтин Гаврилович ще у школi. Вони навчалися у паралельних класах i нiколи не звертали один на одного уваги. Ну Льошка там якийсь, ну Костик, вiдмiнник, лiдер, але щоб справа доходила до спiльних п'янок або ж рукостискань у коридорах школи – нi. Рiзнi компанii, та й жили у рiзних мiкрорайонах. Так було аж до десятого класу. А у десятому класi на початку березня в учительськiй вивiсили оголошення, мовляв, школа велика, тут тобi i «А», i «Б», i «В», i математичний, i правовий клас, i економiчний коледж на вечiрньому, так що давайте, хлопчики-дiвчатка, якщо ви маете у собi талант, до дня народження нашого славного Кобзаря (хай буде пам'ять його оспiвана у вiках) пiдготуйте вiршики власного виробництва, тiльки, будь ласка, не як того року, коли Романенко зримував «митець» iз самi знаете чим.
На всю школу талантiв виявилось трое. Костик Треплiвський з 10 «Б», Олексiй Тригоренко з 10 «Г» та Надiйка Спiворук з п'ятого класу. Втiм, з Надiйкою була якась темна iсторiя – у неi мама була вчителькою украiнськоi лiтератури у сiмнадцятiй школi, ще й якась другосортна поетка – друкувалася в альманаху «Крила нашого краю», так що талантом там i не пахло, але зробимо скидку – дiвчинцi дев'ять рокiв, нехай уже.
Коли Олексiй та Костик вiдчитали своi вiршi, iх було запрошено на фуршет, який влаштував директор школи Бiзон. Бiзя. Чому Бiзя – досi невiдомо. Таке прiзвисько вiн отримав ще у вiсiмдесят п'ятому, коли тiльки прийшов до школи.