На нашем сайте вы можете читать онлайн «Син». Эта электронная книга доступна бесплатно и представляет собой целую полную версию без сокращений. Кроме того, доступна возможность слушать аудиокнигу, скачать её через торрент в формате fb2 или ознакомиться с кратким содержанием. Жанр книги — Легкое чтение, Детективы, Триллеры. Кроме того, ниже доступно описание произведения, предисловие и отзывы читателей. Регулярные обновления библиотеки и улучшения функционала делают наше сообщество идеальным местом для любителей книг.
Син

Автор
Жанр
Дата выхода
29 октября 2015
Краткое содержание книги Син, аннотация автора и описание
Прежде чем читать книгу целиком, ознакомьтесь с предисловием, аннотацией, описанием или кратким содержанием к произведению Син. Предисловие указано в том виде, в котором его написал автор (Ю Несбё) в своем труде. Если нужная информация отсутствует, оставьте комментарий, и мы постараемся найти её для вас. Обратите внимание: Читатели могут делиться своими отзывами и обсуждениями, что поможет вам глубже понять книгу. Не забудьте и вы оставить свое впечатие о книге в комментариях внизу страницы.
Сонні Лофтус упродовж останніх десяти років відбуває термін за злочини, яких не скоював. В обмін за це він безперебійно отримує героїн. Інші в’язні часто звертаються до нього по розраду чи благословення, оскільки Сонні має серед них реноме напівченця-самітника. Наркоманом він став, коли його батько, офіцер поліції, вчинив самогубство і вже після смерті був визнаний винним у корупції. Сонні перебуває у центрі уваги корумпованого середовища Осло: тюремний персонал, поліція, адвокати, збоченець-капелан – усі зацікавлені в тому, щоб він залишався у в’язниці. Та дізнавшись про деякі, тривалий час приховувані факти щодо свого батька, Сонні вчиняє блискучу втечу і розпочинає полювання на людей, винних у злочинах, за які досі змушений був спокутувати він.
Син читать онлайн полную книгу - весь текст целиком бесплатно
Перед вами текст книги, разбитый на страницы для удобства чтения. Благодаря системе сохранения последней прочитанной страницы, вы можете бесплатно читать онлайн книгу Син без необходимости искать место, на котором остановились. А еще, у нас можно настроить шрифт и фон для комфортного чтения. Наслаждайтесь любимыми книгами в любое время и в любом месте.
Текст книги
Франку, тобi вiдома особа на iм’я Хуго Нестор? Також вiдомий як Украiнець?
– Я чув таке iм’я.
– Приймаеться за ствердну вiдповiдь. Чи е пiдстави припустити, що Нестор може бути пов’язаний iз втечею?
– У який, наприклад, спосiб?
– Наприклад, допомiгши Лофтусу втекти або загрожуючи Лофтусу у в’язницi i тим спровокувавши втечу?
Франк постукував ручкою по столу. Здавалось, вiн занурений у своi думки.
Краем ока Симон помiтив, що Карi перевiряе текстовi повiдомлення у своему мобiльному.
– Я знаю, як нагально вам потрiбен результат, але у цьому ставку ви впiймаете облизня, – сказав Франк.
– Оце так! – вигукнув Симон, вiдкинувшись на спинку стiльця i склавши разом пальцi обох рук. – Молодий наркоман, звичайний любитель, тiкае не звiдкись, а зi Статена… без жодноi допомоги?
– Гм… Хочеш парi на «звичайного любителя», Хефасе? – гмикнув Франк.
І його обличчя розпливлось у посмiшцi, коли Симон забарився з вiдповiддю.
– Ой, вибач, – стареча пам’ять, – геть забув, що ти бiльше не закладаешся. Вiдтак дозвольте менi показати вам вашого «звичайного любителя».
– Це записи з камер спостереження, – сказав Франк, показуючи на двадцятичотиридюймовий екран комп’ютера. – У цю мить усi офiцери в диспетчерськiй лежать долiлиць на пiдлозi, а Йоганнес вiдмикае всi дверi у в’язницi.
Екран був роздiлений на шiстнадцять вiкон – по одному для кожноi камери – i таким чином показував рiзнi вiддiлення в’язницi.
– Осьде вiн виходить, – показав Франк на вiкно, що вiдображало один з тюремних коридорiв.
Симон i Карi побачили молодого чоловiка, що вийшов з камери i незграбно побiг на камеру. На ньому була бiла сорочка, яка сягала майже колiн, i ще Симоновi подумалося, що перукар у хлопця навiть гiрший, нiж у нього самого: зачiска у хлопчини була така, наче волосся йому рубанком знiмали.
Молодий чоловiк зник з кадру.
– Тут Лофтус долае шлюзовий перехiд, – пояснив Франк. – А в цей час Йоганнес теревенить про те, що саме вiн заподiе рiдн? тюремних офiцерiв, якщо хтось iз них намагатиметься зупинити його. Але найцiкавiше те, що вiдбуваеться в перевдягальнi для персоналу.
Вони бачили, як Лофтус забiг у кiмнату з шафами; але замiсть того, щоб прямувати просто до виходу, вiн повернув лiворуч i зник з кадру позаду останнього ряду шафок.











